Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Haftalık Açık ve Kapalı Görüş

  KAPALI VE AÇIK GÖRÜŞE GELECEK OLAN ZİYERETÇİLERİN DİKKATİNE !!!

  1 -HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULARIN ZİYARET EDİLMELERİ HAKKINDAKİ YÖNETMELİK KAPSAMINDA;

  Ziyaret edebilecek kişiler

  — Hükümlü ve tutuklular; eşi, anne, babası, büyükanne ve büyükbabası, çocuğu, torunu, kardeşi, gelini, damadı, kayınbiraderi, baldızı, yengesi, eniştesi, görümcesi,kayınvalidesi, kayınpederi, kayınvalidesinin annesi ve babası, kayınpederinin anne ve babası, eşinin başkasından olma çocuğu, büyükanne ve büyük babasının anne ve babaları,torun çocuğu, kardeş çocuğu, eşi, amcası, halası, dayısı, teyzesi ve bunların eşleri ile vasisi ve kayyımıyla görüşebilir.

  Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına hükümlü olanların ziyaretçileri

  — Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını infaz eden hükümlüleri; eşi, çocukları, torunları, torunlarının çocukları, annesi, babası, büyükannesi, büyükbabası,

  büyükannesi ve büyükbabasının anne ve babaları, kardeşleri ve vasisi dışında kimse ziyaret edemez.

  2 - AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASINI İNFAZ EDEN HÜKÜMLÜLER YÖNETMELİĞİN 11. VE 12. MADDESİ UYARINCA 15 GÜNDE 1 DEFA OLACAK ŞEKİLDE GÖRÜŞ YAPABİLECEKLERDİR.

  3 - AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASINI İNFAZ EDEN HÜKÜMLÜLERİN GÖRÜŞÜ AYIN İLK TAM HAFTASI AÇIK GÖRÜŞ 3. HAFTASI KAPALI GÖRÜŞ OLACAK ŞEKİLDE YAPTIRILACAKTIR.

  4 - HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULARA HER AYIN PAZARTESİ İLE BAŞLAYAN İLK TAM HAFTASI (PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA GÜNLERİ) AÇIK ZİYARET YAPTIRILACAKTIR.

  5 - ZİYARETÇİLERİN GÖRÜŞ SAATİNDEN EN AZ 1 SAAT ÖNCE KURUMUMUZ ZİYARETÇİ KABUL BİRİMİNDE KONTROL VE KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

  6 - ZİYARETE GELEN HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU YAKINLARININ T.C. KİMLİK NUMARASI BULUNAN NÜFUS CÜZDANI İLE GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. KİMLİKSİZ İŞLEM YAPILMAMAKTADIR.

  7 - BELİRTİLEN GÜN VE SAATLER DIŞINDA GÖRÜŞ YAPTIRILMAYACAKTIR.

  8-VÜCUDUNDA METAL, PLATİN VEYA PROTEZ BULUNAN ZİYARETÇİLERİN DOKTOR RAPORUNU YANLARINDA GETİRMELERİ ZORUNLUDUR. BELGESİ OLMAYANLAR ZİYARETE ALINMAYACAKTIR.

  KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU: Haftalık Açık ve Kapalı Görüş Listesi 

  AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU    : Haftalık Görüş Listesi

   

  Adres

  Ilıca Mahallesi Manavgat/Antalya

  Telefon

  0(242) 747 63 62- 0(242) 747 6367

  Fax:0 (242) 747 6965

  E-Posta